У цій країні люди вважають за краще зберігати класику у своїх чотирьох стінах. Невеликий ризик з погляду дизайну, але зовнішній вигляд, який буде видно довгі роки. Зокрема, вітальня, як кімната, яка використовується дуже часто, ідеально підходить для сучасних меблів.
Квартири у цій країні особливо люблять обставляти у класичному сучасному стилі. Недарма: всі кольори, матеріали та меблі в кімнаті позачасові за своїм виглядом, але тим паче багаті на смак. Тож не треба короткочасних трендів! Відповідно, така установка не пов'язана з будь-яким ризиком, а ґрунтується на довговічності. Ось чому багато людей вважають за краще обставляти свою вітальню у класичному сучасному стилі. Ці поради щодо створення сучасних меблів у вітальні покажуть, як можна привнести цей вид у свої чотири стіни.
Пуристична та мінімалістична основа
У сучасному інтер'єрі можна знайти кілька різних впливів. Базовий дизайн атмосфери насамперед пуристський, а також мінімалістський. Деякі меблі, особливо білого кольору, нагадують скандинавський будинок, тому ці два стилі часто комбінують разом.
Типовою рисою сучасного дизайну інтер'єру є його класична нейтральна кольорова гама. А оскільки всі форми мають тенденцію дотримуватися чіткої лінії, такий житловий простір завжди виглядає спокійним та врівноваженим. На відміну від інших стилів, сучасні меблі орієнтовані насамперед на невеликий вибір матеріалів, що ще раз сприяє позачасовій привабливості цього стилю.
Але чи то колір, матеріал чи дизайн, майже завжди вибирають високу якість. Іноді трапляються невеликі візуальні сюрпризи, такі як яскраві сплески кольору або блискучі ефекти металевих аксесуарів.
Суцільні кольори
Оскільки сучасний стиль меблів ґрунтується на класичній елегантності, вибір кольору не потребує особливої сміливості. По суті тон в тон визначає практично весь дизайн приміщення, який іноді порушується контрастом світлого і темного.
Тому краще використовувати ахроматичні кольори: стіни білі, сидіння сірі та шафи чорні. Нейтральні землісті кольори, такі як пісочний, сірий або різні відтінки коричневого, додадуть теплу та затишну атмосферу сучасній вітальні. Щодо вишуканого дизайну, підійдуть ніжні пастельні тони, такі як рожевий чи м'ятний, а також яскраві акценти жовтого чи червоного кольору.
В якості альтернативи також популярні металеві акценти зі срібла, латуні, золота чи міді. Зелень кімнатних рослин також створює природні плями кольору в кімнаті.
Мінімум шаблонів
Вітальня із сучасними меблями має тенденцію працювати без шаблонів. Однак, якщо вибрано візерунки, це особливо вічні графічні прикраси, такі як смуги, крапки або хвилі. Однак, якщо це здається вам занадто строгим і недостатньо затишним, ви можете розбити образ детальними квітковими візерунками на домашньому текстилі, наприклад, декоративні подушки, ковдри, штори і килими. Окремі поверхні стін ідеально підходять для оформлення екстравагантною смугою шпалер. Оригінальний витвір мистецтва на стіні або барвистий ковер на підлозі також надають сучасній вітальні особливу візуальну вишуканість.
Звісно, сучасна вітальня не може обійтися без аксесуарів. Однак вони також більш класичні, прості та нейтральних кольорів. Натомість це скоріше особлива форма, яка впадає у вічі. Вази зігнутого скульптурного дизайну помітно пом'якшують досить лінійну атмосферу. Матово-чорні торшери незвичайного дизайну розставлять вишукані акценти в кімнаті.
На стіні широкоформатні картини з мінімальними мотивами – також у нейтральних тонах. Невеликі настільні лампи та свічники зі срібла, латуні або міді додадуть сучасній вітальні трохи елегантного блиску. А величезна зелена рослина у кутку природно приверне увагу!
Сучасні вітальні
Сортування: