Вхідна зона не тільки вітає нас у нашому будинку, а й формує перше враження, яке ми отримуємо про квартиру, і воно має одразу бути позитивним. Але це не так просто. Брелоки, куртки, пальта та взуття: все це в кінцевому підсумку потрібно зберігати в передпокої. Розкажемо, які практичні та стильні варіанти є для вашого гардеробу.
Оформлення передпокою: поради та рекомендації наших експертів з інтер'єру
Ідеальний дизайн передпокою починається не з меблів та декору, а з детального планування кімнати. Якщо ви будуєте його самостійно, передпокій, звичайно, можна облаштувати відповідно до ваших побажань та потреб. Але, навіть із уже збудованими квартирами та будинками при правильному підході можна вільно спроектувати безліч речей. При плануванні ми рекомендуємо враховувати такі п'ять пунктів:
• Дизайн стін: розставте акценти у коридорі за допомогою правильного кольору. Найкраще вибрати світлі та приємні тони, а потім по можливості пофарбувати лише одну стіну.
• Вибір покриття для підлоги: велика плитка зробить передпокій більш просторою. Тому тут діє правило – що більше, то краще.
• Освітлення: Забезпечте яскраве світло і надайте передпокою домашню атмосферу.
• Меблі: Вибирайте меблі для передпокою, які функціональні, але при цьому економлять місце і не надто сторонні.
• Оформлення: За допомогою відповідних декоративних аксесуарів ви можете індивідуально оформити більш практичне приміщення та візуально покращити його.
• Будь то стаціонарні або окремо стоять: дзеркала надають передпокої більше простору та яскравості, відбиваючи світло.
Спеціальна порада – максимально використовуйте маленькі коридори.
Найпопулярніші меблі для вхідної зони
Особливо в маленьких передпокоях меблі для передпокою потрібно вибирати ретельно, тому що місця тут і так мало. Залежно від розміру передпокою масивна і громіздка шафа найчастіше виявляється непотрібною. Але відсутність гардеробу – це не кінець світу, адже існує безліч добрих альтернатив. Ви можете встановити вузьку вішалку, на яку помістяться всі ваші куртки, пальто і парасольки, або вибрати компактну вішалку. Настінні гачки займають мінімум місця, тому ви зможете оптимально використовувати простір передпокою.
Шафи
Центральне місце у передпокої: вішалка для одягу. Він забезпечує порядок і тримає ваші куртки та пальта завжди під рукою. Для тих, хто любить бачити свій одяг, ідеально підійдуть гачки і вішалки для одягу, незвичайні вішалки для одягу або вішалка, що окремо стоїть. Якщо ви віддаєте перевагу більш охайному вигляду, вам слід вибрати закритий варіант, наприклад, містка шафа-купе.
Комоди та серванти
Чистий чи грайливий, закритий чи відкритий? Комоди для передпокою можуть визначити зовнішній вигляд гардеробу. Вони пропонують багато місця для зберігання і є практичним місцем для зберігання ключів, сонцезахисних окулярів, блокнотів і так далі.
Кольори меблів для передпокою
Які кольори є ідеальним вибором для меблів для передпокою? Зробіть так, щоб кольори вашої передпокою та комплектів меблів для передпокою залежали в першу чергу від кольору стін та розміру передпокою. Темні меблі для передпокою виглядають справді чудово у великих під'їздах будинку і перед світлими стінами і зовсім не дорогі. Темні та важкі меблі не завжди справляють жахливий, громіздкий ефект – у поєднанні зі світлими кольорами стін та підлоги, а також просторою кімнатою красиво та елегантно представлені темні меблі для передпокою чорного, коричневого або темно-сірого кольору. Однак, якщо у вас невеликий передпокій і, можливо, темно-коричнева дерев'яна підлога, то не тільки стіни, а й меблі в передпокої повинні бути витримані в білих тонах або в інших ніжних відтінках, наприклад, бежевих або світлих пастельних тонах!