Як алергік, ви приділяєте особливу увагу тому, що знаходиться у спальні. Отже, ви придбали спеціально для ліжка наматрацник, і з того часу у вас з'явилося відчуття, що ніс поколює набагато менше, і ви рідше чхаєте. Завдяки чохлу по всьому периметру з матраца виходить менше пилу, а також захищена сама основа.
-
Наматрацники – від них виграють не лише алергії
Коли ми спимо, люди втрачають рідину як поту. Щоб волога випаровувалась, під ліжком має бути достатньо вільного простору для циркуляції повітря. Щоб між простирадлом і матрацом був захисний шар, знадобляться наматрацники. Вони не дозволяють бруду та сміттю осідати на матраці, допомагаючи підтримувати його в чистоті.
Головний плюс чохлів у тому, що, на відміну від подушок і топерів, вони не ковзають, оскільки закривають весь матрац і закриваються на блискавку. Чохли виготовлені з м'яких матеріалів, таких як поліестер, бавовна або їхня суміш, і забезпечують комфортні умови для сну. Вони доступні в дихаючій та водовідштовхувальній версіях.
-
Наматрацники та матеріали з них: як їх правильно доглядати?
Матеріал, з якого має бути виготовлений наматрацник, залежить від ваших особистих потреб та вимог. Тут ви знайдете огляд різних варіантів і дізнаєтеся, що слід враховувати під час очищення різних матеріалів.
-
Бавовняні чохли
Чохли з чистої бавовни дуже гігієнічні, оскільки їх можна прати за температури 95°C. Тому вони особливо підходять для алергіків. Ще один плюс: бавовняні чохли можна покласти в сушарку, щоб після чищення вони знову були готові до використання.
-
Чохли зі змішаних тканин
Моделі з подвійної тканини, виготовлені з поліестеру та бавовни або з поліестеру, віскози та еластану з серцевиною з поліефірного кліматичного волокна, особливо м'які та зручні. Зазвичай їх простібають на флісі, що ще більше посилює зігріваючий ефект. Така модель підійде тим, хто легко застуджується у ліжку. Але люди, які сильно пітніють, також виграють від сумішевої тканини: кліматичне волокно особливо пропускає повітря, а чохол можна прати у пральній машині за температури до 60 °C. Оскільки за такої температури кліщі домашнього пилу надійно знищуються, ці чохли також є гарним вибором для алергіків.
-
Поліестерові чохли
Чохли з поліестеру стійкі до плям, брудовідштовхують і прості у догляді. Варіанти з махрової тканини особливо м'які і є гарним варіантом для тих, хто хоче зробити своє ліжко ще зручнішим. Чохли з поліестеру можна прати за температури 60 °C, тому вони також підходять для алергіків.
-
Висновок: ось що важливо, коли йдеться про наматрацники
Щоб отримати масу задоволення від використання нового наматрацника, перед покупкою слід враховувати кілька речей, щоб знайти потрібну модель. Ось огляд найважливіших моментів:
• Ви алергік? Тоді виберіть бавовняний чохол, який можна прати за високих температур.
• Ви шукаєте м'яку та теплу підстилку? Тоді вам підійдуть чохли з махрової тканини або моделі зі стьобаного флісу. Вони мають особливу теплоізоляцію.
• Який розмір? Матраци можуть бути різної висоти. Щоб переконатися, що ваш новий чохол підійде, ось кілька порад, які допоможуть вам вибрати потрібну модель.
Виміряйте довжину, ширину і висоту вашого матраца і перед покупкою ознайомтеся з інструкціями виробника, щоб дізнатися, чи дійсно чохли підходять до матраца. Зазвичай вони доступні у звичайних розмірах до 200х200 см. Моделі без еластичних матеріалів повинні підходити матрацу точно за розміром. Якщо в комплекті входить спандекс або інші еластичні матеріали, залишається трохи місця для маневру. Еластичні матеріали також полегшують надягання чохла після прання. Якщо у вас немає сушарки, то використовуйте швидковисихаючі матеріали!