Після насиченого подіями дня ви ввечері лягаєте в ліжко втомлений і з нетерпінням чекаєте на спокійний сон. Для цього натягніть ковдру на плечі та насолоджуйтесь її теплом. Тут ви можете дізнатися, які існують види ковдр, який варіант відповідає вашому особистому відчуттю тепла і як правильно доглядати ковдру, щоб вона служила вам довгий час.
-
Головні внутрішні цінності
Крім зручного матраца, базове оснащення комфортного місця для сну входять пухові ковдри. Будь то односпальне або двоспальне ковдру - матеріал чохла і тип наповнювача визначають, наскільки тепло буде зберігати ковдру і наскільки вільно і легко лежатиме на вас. Ковдри із синтетичних волокон прості у догляді та міцні, а натуральні наповнювачі, такі як пух, пір'я чи шерсть, відрізняються особливою повітропроникністю та довговічністю.
Для спокійного сну без поту та холоду ніг слід вибрати пухову ковдру, спеціально адаптовану до ваших індивідуальних уподобань та потреб. Залежно від сезону і ваших особистих температурних переваг ви можете почуватися комфортніше під особливо товстою пуховою ковдрою холодними зимовими ночами, а спекотними літніми вечорами ви віддаєте перевагу повітряній ковдрі, яка практично не важить і до того ж має охолодний ефект.
-
Що саме вибрати?
Пухові пір'я, мікрофібра чи ви віддаєте перевагу верблюжій шерсті? Якщо вам складно прийняти рішення при виборі пухових ковдр, ви можете поглянути на наступний огляд. Тут ви дізнаєтеся про найбільш популярні моделі та переваги окремих пломбувальних матеріалів.
-
Пухові ковдри
Пухові ковдри зігріють вас і майже нічого не важать. Між тонкими гілками маленького пухнастого пір'я захоплюється багато повітря, яке зберігає тепло і добре ізолює його зовні. Щоб пухові ковдри були м'якими і комфортними без голок, пухнастий наповнювач надійно упакований у щільно сплетений бавовняний чохол.
Порада: Гусячий пух - особливо ексклюзивний наповнювач, оскільки він більший і пухнастий, ніж качиний пух, і тому ще краще зберігає тепло.
-
Періни
Періна — недорога альтернатива пуховим ковдрам. Ковдри набиті трохи грубішими покривними пір'ям качок і гусей, які не так добре проводять тепло тіла, як пух, але мають більший об'єм. Суміші пуху та пера також популярні як товсті зимові ковдри.
-
Бавовняні ковдри
Бавовняні ковдри відрізняються довговічністю, а також особливо зносостійкими та простими у догляді. Зазвичай ковдри з наповнювачем з бавовни можна випрати самостійно і навіть без проблем покласти в сушарку. Оскільки вони поглинають лише невелику кількість тепла і при цьому повітропроникні, ковдри з цього натурального рослинного матеріалу ідеально підходять для літа.
Порада: при покупці бавовняної пухової ковдри зверніть увагу на органічний друк, який підтверджує «контрольоване органічне вирощування» бавовни без використання інсектицидів.
-
Висновок
Влітку, взимку або в перехідний період - з пуховою ковдрою, підібраною за розміром вашого тіла і враховує вашу особисту температурну чутливість, ви можете розраховувати на хороший нічний сон і розслаблений початок дня. Ковдри з наповнювачем з натуральних матеріалів, таких як шерсть, пух, пір'я та шерсть тварин, особливо повітропроникні, легкі та довговічні, тоді як синтетичні наповнювачі, такі як мікроволокно, зазвичай недорогі, прості у догляді та довговічні. Термічний ефект натуральних та синтетичних волокон дуже схожий. З пуховим пір'ям взимку можна створити теплу затишну постіль. Шовк – благородний, особливо легкий матеріал, який у теплу пору року охолоджує шкіру та не викликає поту!